Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
Kiekis
Viso
Yra0daiktai į jūsų krepšelį. Krepšelyje yra 1 prekė.
Prekės viso
Viso pristatymas  Turi būti nustatyta
Viso
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie apmokėjimo
Nauja Sumažinta kaina! 50pcs ST ST pluošto adapteris Stačiakampio formos tipas Singlemode Multimode APC UPC optinio pluošto sankabos Keramikos rankovės jungtis ELINK Padidinti

50pcs ST ST pluošto adapteris Stačiakampio formos tipas Singlemode Multimode APC UPC optinio pluošto sankabos Keramikos rankovės jungtis ELINK

€21.58

Nauja prekė

VNT 50pcs
Prekės Pavadinimas NoEnName_Null
Pakuotė Lizdinė Pakuotė
Suderinamas "Huawei"
punktas ST-ST adapteris Stačiakampio formos
Įterpties Nuostoliai 0.2 dB
Dydis SM MM APC OM3
Veikimo laikas 1000
Elemento Ilgio 1m
Jungties Tipas ST/UPC
Tipas SM MM
Modelio Numeris ADSTREM
Skaidulų Tipas Vieną Režimas

Aprašymai:

Optinio tinklo adapteriai leidžia vartotojui pora iš vienos jungties tipas kitu tipu.

Šių adapteris sudaro polimero išorinis kūno ir vidinės asamblėjos įrengtas tikslumo derinimo mechanizmą.

Šios plokštės yra pagaminti tikslumo ir pagamintas pagal griežtus reikalavimus.

Deriniai keraminės derinimas rankoves ir tikslumo formuoti polimero būsto numato nuoseklų ilgalaikį mechaninės ir optinės rezultatus.

Savybės:

Lengvas Montavimas

Aukšto Tikslumo

Mažas (insertion Loss

Specifikacijos

Įterpties Nuostoliai

≤0.2 dB

Grįžti Nuostolių

>50db

Ilgaamžiškumas(1000Mating)

0.2 dB Max Padidinti

Veiklos Termperature

-40℃~+85℃

Žymos: elantra jant lipdukas, tuščias kvepalai prabanga, half moon bay kameros, pagalvėlės pilkos spalvos medvilnės, krūtinės šilčiau dviračiu, drabužių rinkinys, 4 daiktai, haris stilius "iphone" 8, chopard mens akiniai, chop suey restoranas.

Parašyti atsiliepimą

50pcs ST ST pluošto adapteris Stačiakampio formos tipas Singlemode Multimode APC UPC optinio pluošto sankabos Keramikos rankovės jungtis ELINK

50pcs ST ST pluošto adapteris Stačiakampio formos tipas Singlemode Multimode APC UPC optinio pluošto sankabos Keramikos rankovės jungtis ELINK

Panašūs produktai